| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak matkám chutná život aneb hledám práci a mám děti

Mulderko,
ahoj, to víš, že si na tebe vzpomínám. :o)

Podívej, vcelku chápu, že někomu může něco nějak vyznít. Interpretace čehokoli bude u různých lidí různá.
Jistě mám mnoho nepěkných charakterových vad, které budou různé právě dle úhlů pohledu a osoby hodnotícího. Ale to, co si vykládáš jako volání o pomoc je pouze a jedině upřímnost. Pomoc si ad jedna musí dříve či později stejně každý sám a ad dvě, opravdu mi není jasné, v čem bych ji aktuálně potřebovala. OK, vůbec nezastírám, že bych v životě chtěla poznat opravdovou, upřímnou a nesobeckou lásku... ale skutečně se nepůjdu věšet na nejbližší jabloň, když ji nenajdu. Resp. když ji nenajdu u nikoho jiného než u syna, u něj je to aspoň zatím maximálně upřímný vztah.
Nemám žádnou "image", jsem taková, jaká jsem. Postoje, které vyjadřuji navenek jsou totožné s těmi, které mám "uvnitř", pokud nejde o vtip, nadsázku, ironii - což každý nepozná. Nebo alespoň ne hned. :o)
Jistě, něco si člověk vždycky nechává pro sebe, ale zrovna v tom rozhodně problém nebude.
Jak už jsem psala níže - nemůžeš soudit ani srovnávat, pokud jsi něco sám neprožil. A já jsem skutečně vděčná za to, jaký jsem měla a mám život, i s negativy, které to přináší. Vybrala jsem si ho totiž sama. Nikdo mi nic necpal, nikdo mi nic nepředhazoval, nikdo mne nikam nesměroval. Odžila jsem si to tak, jak jsem chtěla, se spoustou chyb, ale i se spoustou věcí, který bych - opakuji - NIKDY nevyměnila za sebeharmoničtější rodinu v dětství. Prostě ne. Člověk je dítě pár let, ale dospělý je pak až do smrti. :o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.