| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak matkám chutná život aneb hledám práci a mám děti

Alice,
nevím, co je na tom špatného, asi bych měla syna nejspíš ještě kojit a vůbec se od něj neodloučit, vyjma momentů, kdy nutně musím na záchod.
Mám dojem, že spousta lidí nechápe, že není jen dovolená, při které se týden nebo 14 dní někde člověk válí a kde samozřejmě může s sebou mít dítě, aniž by to bylo jedné či druhé straně na škodu. Nebo že existují služební cesty nebo kulturní akce, na které - alespoň dle mého názoru - dítě nepatří. Jsem zvyklá jezdit "na dovolenou" několikrát ročně, třeba i jen na dva dny, na prodloužený víkend, jak to vyjde časově a podle toho, jaká se kde koná akce. Opravdu si neumím představit, k čemu by bylo momentálně 3 a 1/2 roku starému dítěti táhnout se na pár hodin někam, kde ho to nebude bavit a kde bude všechny ostatní otravovat. A taky nevím, proč by tu dobu nemohl v klidu strávit doma s otcem, babičkou, dědečkem, hlídací tetou... apod. Co by měl z rockového festivalu, koncertu, z veletrhu...? Nic. A já se toho jako musím nutně vzdát, protože mne tak strašně moc potřebuje? K čemu? Není hloupej, aby nevěděl, že se vrátím.
Mmch, pro případné další pranýřování podotýkám, že syn je CELÉ dva měsíce u babičky, v Praze byl týden, a já za ním dojíždím cca 1x za týden na dva dny. Teď je tam od minulého úterý a jedu za ním v pátek. Ubohé dítě, zase skoro 14 dnů bez matky. Nejspíš ho najdu se slinou u pusy a bude mít posttraumatický šok.

Ohledně internátních škol - asi je předčasné řešit to teď, co já vím, co bude za cca 8 let, až to bude aktuální. Navíc tam syn ani nemusí chtít, proti jeho vůli ho tam strkat nebudu. Věřím, že to tam není žádný med, ale na druhé straně, šikanu může zažít i ve škole u nás... uvidíme, času je na to dost. :o) Třeba bude levej na jazyky a bude rád, když si udělá školu v češtině. :o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.