| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak matkám chutná život aneb hledám práci a mám děti

Monty,
taky to nesnáším a taky mi to vadí, proto občas neodolám a něco sem napíšu. Megamatka rozhodně nejsem, šátkování neřeším, ačkoli jsem Aničku nosila v šátku, kojila do tří let a dodnes se mnou spí v postel - přiznávám, že kvůli jejímu, ale i svému pohodlí.
Prostě jsem možná měla smůlu na zaměstnání nebo zaměstnavatele, nikdy mi nic nepřirostlo k srdci tolik, abych se k tomu chtěla vrátit. Ve svých 40 letech jsem pochopila, že nemá cenu lámat to přes koleno, a že se možná (kéž by to vyšlo!) uživím tím, co jsem zatím považovala za své koníčky. Je fakt, že to asi nikdy nebude žádnej extra vejvar. Ovšem na rozdíl od tebe mám chlapa, který též něco vydělá, takže celá domácnost nevisí jen na mně.
No a taky jsem domácí puťa, prostě je mi doma dobře, což mi ovšem nijak nebrání v tom, abych čas od času odeslala dítě na pár dní k dědečkům a babičkám :-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.