| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Plenky a životní prostředí

Ahoj,

a bere ti je někdo ? Já se ještě nesetkala (kromě tedy tvého manžela, než se sám staral o dvojčata), s ekologicky snýšlejícím člověkem, který by někomu bral jednorázové pleny. Je to každého volba. Ale protože mnoho lidí ani neví, že jednorázové plenky zatěžují životní prostředí, ráda k tomu něco připíšu a jsem také moc ráda za tenhle článek (i diskusi).
Je to jako kdybys psala o tom, že manžel neuznává neekologickou automobilocou dopravu, ale když jsi měla porodní bolesti a šlo o život tvůj a dítěte svolil, že můžete jet do porodnice autem a nemusíte na železnici nebo pěšky. A proto, ať ti nikdo nebere auta.
Já i můj manžel se také chováme ekologicky (třídíme odpad, omezujeme autom. dopravu, peru v ekolg. prášcích..) a budeme se snažit používat látkové pleny co nejvíc, ale určitě ani jeden netvrdíme, že nám nesmí do domu jednorázové plenky. Ještě jsem neměla miminko, ale už teď si umím představit situace, kdy je použiji.
Spíš je to extremistický pohled tvého manžela v čem je problém než v tom, že by ti někdo bral jednorázové plenky, ne ?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.