| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mám práci aneb příběhy "krkavčích :) matek"

Ranio, tak to mame opravdu hodne podobne:-) My jsme zatim hlidani neresili, jeste netusim, kdy nastoupim, takze to chceme resit, az to skutecne nastane. My bychom se navic kvuli me praci znovu stehovali a tam uz bychom chteli bydlet v dome, takze teoreticky by tam pokoj pro au-pair mohl byt, jeste uvidime. Co se tyka prospesnocti jesli, tak presne to se rika tady take: ze deti od 8 nebo 9 mesicu uz jsou pripravene na to, aby se o ne staral nekdo jiny nez rodice, ze uz oceni pritomnost jinych deti, ze se v tomto veku adaptuji lepe nez treba deti dvoulete apod. Ne se vsim souhlasim, ale kolem sebe vidim vyrustat uplne normalni pohodove deti. V jeslich se detem hodne venuji, navstevovala jsem je denne, zpivali s nimi, kreslili, hrali, mazlili...deti byly rozhodne samostatnejsi co se tyka jidla ci oblekani nez treba muj syn, ktery ji opravdu nerad doted. Samozrejme ze tady do 4 let je tolerovana plenka na spani, i dudlik, oblibena lahev, plysak na spani, proste cokoli, co diteti udela dobre. A zadne deti skolniho veku tady s dudlikem nebehaji:-) A jeste jedna vec: na deti se lidi usmivaji, kdyby SImon neco rozbil v obchode, tak by mi teda nikdo hadr do ruky nedaval. Pokladni se vzdycky nenapadne zeptaji, jestli bylo dite hodne a muzou mu dat dva bonbony. A kdyz reknu, ze ne, tak mu ho proste nedaji...vysledek: Simon v CR v obchode totalne nesnesitelny se zklidnil, cely nakup vydrzel a uz dopredu se na bonbony tesil. A dalsi zajimava vec: za ten rok a neco co tu zijeme, jsem nevidela ani jeden hystericky vystup ditete v obchode, zadne valeni na zemi apod.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.