| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mám práci aneb příběhy "krkavčích :) matek"

Zdravim vsechny pracujici matky. Patrim mezi vas, pracuju od 6tydnu z domova na pul uvazku, obcas nejaka schuzka mimo, ted uz vice. Cely dne jsem na telefonu, mailu, skutecne "aktivne pracuju", kdyz mala spi, tj. cca 2 hodiny pres den, zbytek po vecerech a nocich. Ted uz k nam chodi cca 2x tydne chuva, bud jsem v te dobe v kancelari, u klientu nebo proste "v klidu" pracuju nekolik hodin doma v jine mistnosti. Nemyslim si, ze tim nekoho sidim (ikdyz nekdy je ma pozornost dost rozptylena, mohla/mela bych se male venovat vic). Muj problem je ten, ze jsem z toho hodne unavena (mimojine stale kojim, mala se v noci dost budi). Tak jsem se chtela zeptat vsech pracujicich matek, jak to zvladaji a co delaji aby si odpocinuly, respektive kdy to delaji. Jak si pripadne usnadnuji zivot? Ikdyz pritel pomaha a vetsi uklid zajistuje placena pani, tak mi na odpocinek cas vicemene nezbyva, vse "spolkne" :-) mimco a prace. O vikendech se snazime byt jako rodina pohromade, snazim se nepracovat, ale proste to nestaci. Jsem rada, ze muzu pracovat, bavi mne to, nedelam to jen kvuli penezum, spis kvuli sobe, jen bojuju s tou unavou... Poradite?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.