| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak zdolat nespavé dítě

ahoj Silvo, tak to je opravdu nasup. Ja uz nespim 3 mesice a jsem z toho docela znicena. Terezka sice vecer usina sama, ve sve postylce, cca v 19-20 hod - podle toho, kdy vyjde krmeni. Neni s ni zadny problem. Potom se budi cca ve 23 hod a nasledne za dalsi 3 hodinky a potom uz zkracuje po dvou a k ranu po jedne hodince - peklo. Budi se kolem seste a uz chce byt aktivni. Nastesti v noci chce jen nakojit a pak opet usina ve sve postylce - snazim se nedelat prilis kompromisy (zatim je nevyzaduje :o)), protoze ja bych v noci s ni v posteli neusnula, mam hruzu, ze bych ji zalehla (i kdyz se to pry nestava), a tak bych asi spala jeste neklidneji nez ted. Pres den je skvela, po nakrmeni si hraje s hrackami, ktere ji pravidelne obmenuji - na hrazdicce. Poznala jsem, ze to je dobra investice. Nakoupila jsem ruzna chrastitka a plysaky - dostala jich dost od znamych a pridelavam je vsemozne k cemukoliv, co se ji muze dostat do rucicek. Sama se tak zabavi a potom vetsinou usne, tak na pul hodinky, nekdy i na hodinu. Jenze sama to urcite znas, take se Ti nechce spat vzdy, kdyz je moznost a tak jsem obcas pekne zbita... :-) Ted tady ctu, ze i jine maminky maji stejny problem a moc me to potesilo, tedy ne to, ze se take nemohou vyspat, ale to, ze nejsou vsechna ostatni miminka dokonala a jen ta moje holcicka je ciperka... Mam pocit, ze vsechny moje kamaradky a zname maji dokonale deti, ktere spi, papaji, nezlobi a vubec jsou desne uzasne - uz mi to hrozne lezlo na nervy, tak tim chci rict, ze jsem rada, ze v tomto "boji" nejsem sama!!! :o) Preji Ti brzke zlepseni! Helena.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.