| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kdy jít s kojencem k fyzioterapeutovi

Já myslím, že vystresované maminky by si měly přečíst všechny názory, potom se trochu vzchopit a utvořit si vlastní názor. Jestli to neumějí, neměly si pořizovat děti. Kamila zde popsala svoji zkušenost stejně jako všichni ostatní. Řekla bych, že každý odborník je svým způsobem "postižený" a zaměřený na nějakou určitou část svého oboru. Například moje ortopedka je přímo posedlá vložkami do bot. Když nás viděla s manželem pohromadě (bez dětí), každému nám dvoje napsala a rovnou prohlásila, že tam s dětmi zanedlouho budeme taky, protože s našimi dispozicemi budou plochonohé a nevímco ještě. Musela jsem se usmát. Stejně tak znám dětskou ortopedku, která "pro jistotu" předepisuje dečky na kyčle. Každé lidské tělo je jiné a neexistuje žádný ideální živý jedinec. Leda ten na obrázku. Stejně tak jako když u někoho budete chtít najít alergii, tak šikovný doktor bude tak dlouho hledat až najde.
Když se mi narodila mladší dcera, ještě ten den v porodnici jí pediatrička narovnala hlavičku na druhou stranu a řekla, že mám podkládat. Dcera se rozeřvala jak na lesy, no nedivím se, několik měsíců byla zkroucená podle svého, dneska se narodila a ještě jí někdo násilím rve hlavu na druhou stranu. Takže jsem rovnou paní doktorce řekla, že to takhle dělat nebudu, rozhodně ne hned po porodu, že na to je podle mě čas. Koukla na mě a řekla hm, to je pravda.
Takže jak říkám, je dobré vyslechnout si všechny možné názory a z nich si dát dohromady vlastní úsudek, který sedne Vašemu dítěti a ne kamenovat někoho za to, že se zařídil podle svého.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.