| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kdy jít s kojencem k fyzioterapeutovi

já myslím že nikoho nekamenuji, stejně tak jak Kamila píši svůj názor snad diskutujeme, od slova diskuze.....
každý má právo se zařídit podle svého, to nikomu neberu, ale ani se svou praxí a vzděláním fyzio bych neordinovala od stolu a radila mamkám a´t se na cv. vybodnou a a´t netrápí miminka což je preorativní. spíš nehctěla pisatelka trápit sebe
já se tedy u cvičení se synem také trápím,není mi to příjemné, ale udělám to pro něho aby si mohl svobodně užívat života nezatížen pohybovou vadou
on se te´d rozhodnout nemůže nebo neumí jestli chce cvičit nebo jestli by mu nevadilo jezdit na vozíku (to je přehnané vím)kdyby to šlo tak ho budu respektovat ať si jezdí, ale to já nevím co myslíte chce mít bolavá záda,skoliózu.....jezdit na vozíku? můžete mi poradit?
nemyslím si že každý musí být podle šablony,třeba by radši celý den proležel knížkách a mohla bych z něho mít einsteina křivého jak paragraf,ale musím říct že dcera je už fyzicky relativně v poho a v knížkách leží také ráda....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.