| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mám práci aneb příběhy "krkavčích :) matek"

Reberko, koukám, že stejný máme tak akorát ročník:-)
Jak jsem už psala, jsem pracující. Nesnáším jakékoliv chlubení dětmi, ale jsem vyprovokovaná tvou poznámkou, která zavání tím, že se pracující matky dítěti nevěnují. Můj syn nepoužívá dudík ani lahev od roku, už čtvrt roku chodí na nočník, nehody se mu nestávají. Jí sám a dokonce u toho moc necintá:-). Má víc než slušnou slovní zásobu, problémy má jen s výslovností. Zná celou abecedu a číslice, umí počítat do pěti, zbytek je mocka. Umí nespočet písniček a básniček, tancuje, umí popsat své tělo, naši rodinu, zvířátka a zvuky, běžné činnosti, skloňuje, časuje, mluví v celých větách. je mu 22 měsíců. Teď se omlouvám všem normálním matkám - ne nechci říct,že je moje dítko geniální. A ani si to o něm nemyslím. Věnuju se mu celkem normálně. To jak je vaše dítě nadané je v něm a ne v naší výchově. Můžeme ho samozřejmě podpořit, bohužel v něm můžeme nějaký talent nezájmem i udusit, ale to není problém pracujících matek.
PS: prosím, aby se zde opravdu nestrhla hádka o to, jestli moje nebo vaše děti umí hodně nebo málo. Mi se zdá, že můj syn toho umí dost, abych ukázala, že se mu taky věnuju, přesto že pracuju. Opakuju, nechci se chlubit ani bavit o vývojových tabulkách, tyhle diskuze se mi zdají trapné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.