| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mám práci aneb příběhy "krkavčích :) matek"

Taky ti to říkám - užij si dětí a dej jim pocítit svoji lásku a zájem i když to pro tebe někdy bude těžké. Ale neznamená to, že s nimi musíš být stále a pořád doma, jim za zadečkem. Hodně totiž záleží na tvé povaze, výkonosti, zdraví ale hlavně na povaze dítěte. Když byly mému druhému synovi, který je velmi introvertní, pro mě nepochopitelný, dva roky, měla jsem možnost (po šesti letech doma) vrátit se ke své profesi na moc zajímavé a dobré místo. Bydlíme s babičkou, která byla ochotna hlídat od rána do večera. Ale já jsem "cítila" a když jsem k sobě byla upřimná musela si přiznat, že tomuto děcku bych moc ublížila. Zústala jsem doma a dávala jsem mu pořád to co tolik potřeboval - nekonečné ubezpečování o tom, žwe mi na něm záleží a je pro mne nejdůležitější. Dalo to hodně práce, abych nezblbla, začala jsešm studovat (to jde totiž i večer, když děti spí) a rozhodně jsem s ním jen neseděla doma a pořád nekuchtila. Pak přišel i třetí syn. Ten je úplně jiný, pohodář.
Tisíckrát se mi to vyplatilo, mám skvělou práci, částečný úvazek, druhou vystudovanou VŠ a hlavně - štasného a spokojeného syna, který ví, že je pro mne nejdůležitější. Mohla jsem mít práci dřív, ale ztratila bych ho.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.