| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mám práci aneb příběhy "krkavčích :) matek"

Ahoj,
já jsem šla do práce po ukončeném šestinedělí.
Měla jsem to štěstí, že jsem si s sebou mohla vzít dceru. A chodíme do práce spolu do teď.
Čekáme druhé dítě, tak jsem zvědavá, jak to budeme zvládat. Doufám, že vypomůže prababička, protože babičky a dědečkové jsou ještě v práci a jen tak se důchodu nedočkají.
Na mateřské zůstat nechci, ačkoli mi je 23 let a mohla bych si to užít. Praxi mám taky, tak proč ne, ale ...
Doma jsem po 6 týdnech bláznila. Teď jsem spokojená.
Ačkoli domácí práce moc nestíhám, manžel mi vydatně pomáhá. Dovolenou si taky hravě dovolíme. Nestrádáme.
Všechno bylo dopředu naplánované. Věděla jsem, že teď mám práci, kde můžu být s dcerou a tak jsme se snažili o miminko.
A za krkavčí matku se rozhodně nepovažuji.
Anita

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.