| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kdy jít s kojencem k fyzioterapeutovi

tak to je ošklivé
já bych se to napsat nebála,v tom výtahu jde o to, že při trakci a rotaci hlavičky dítěte při cvičení, došlo ke krvácení z obratlových tepen v oblasi C1 (první krčí obratel) pod mozkovou plenu dle mého otrockého překladu radši by na to měl kouknout nějaký angličtinář a´t nešířím fámy...
rozhodně mě to nutí k zamyšlení. žádné násilí není dobré
původně jsem tu chtěla napsat že se kuba moc zlepšil a úplně povolil,krásně přitahuje nožičky..to co jeho sestřička stále kolem půl roku nedělala a proč jsme s ní začali nakonec cvičit
že už tolik neřve patrně proto ,že se nám podařilo najet na tu správnou cestu a není mu tolik proti srsti jako ze začátku
přesně mu trochu vytahuji ten krček. zítra si dám rozhodně pozor na sílu.....hm
zažila jsem názornou ukázku toho,jak bych asi nikdy necvičila ,kdy se paní přednášející vrhla na záda kluka po rizotomii (zákrok na míše,kvůli kterému musí být porušen oblouk obratle)cca 2-3 měs od op.
to v tom výtahu není psáno kdo a jak. ovšem to nemá vyznít jako obhajoba,je nutné si odborníky vybírat, znám lidi kterým bych dítě tedy nesvěřila,ale i ty druhé
jedna má dobrá kamarádka a výborná fyzio.vždy vyprávěla, když k ní do lázní přijelo dítko,že mu při cvičení ani nemělo cenu sahat na hlavičku ,protože ty děti to absolutně nesnášely a našla si svůj způsob .je moc šetrná a vůbec faj. pravda je ,že Takovou s velkým T druhou neznám (no ale jsem s dětma nějakou dobu mimo tak jsem ani neměla šanci poznávat nové a nové kolegy)
v úterý jdem na kontrolu,tohle tedy v sobě neudržím to teda proberu jestli bude nutné cvičit až do listopadu a nebude stačit nějaká motivace na zemi cv.na balonu apod.

fuj je mi špatně když na to pomyslím

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.