| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mám práci aneb příběhy "krkavčích :) matek"

Ahoj Jani!
S Danielou jsem už mluvila, takže o pátkách vím a doufám, že se alespoň občas uvidíme. V pátek se z práce přeci jenom líp uvolním. Navíc naši šefové začali uvažovat o nějaké podpoře pro maminky, tak doufám, že třeba odsouhlasí flexibilní pracovní dobu - to by pro mně bylo nejlepší.... no, uvidíme, co vymyslí a schválí - každá malá výhoda by byla výhrou.... :-) Momentálně "přemlouvám" mamku, aby s Honzíkem chodila cvičit. Jenom spolu musíme trochu "oprášit" cestování MHD, protože v tom si není moc jistá, ale myslím si, že to spolu zvládnou. Vždyť už je Honzík přeci velký kluk :-)
A představ si, že si nejvíc pamatuje na Tebe, takže Tě tam bude mít jako spřízněnou duši :-) Taky by tam měla chodit jedna moje kamarádka, ale ta má půlroční holčičku, takže budou chodit cvičit až později.
Jinak Honzík je jako malý čertík. Není to žádný obřík, ale 10kg už taky máme :-) Je spíš drobnější, ale o to živější. Se zubama jsme na tom stejně jako Michalka - a občas při kojení o nich velmi dobře vím :-)
Honzík už taky chodí - teda spíš lítá, že mu ani nestačíme a stěží ho uhlídáme :-) Minulý týden byl poprvné trošku víc nemocný (měl nějakou virózu), ale už je zase v pořádku. Ale přiznám se Ti, že jsem byla přeci jenom vystrašená.
Jsem moc ráda, že jsou Michalka i Ondra v pořádku. Moc je od nás pozdravuj a Honzík Mišulce posílá velkou pusu!
Kdyby mi zatím ty pátky nevycházely, tak bychom se mohli sejít třeba někdy o víkendu. Moc ráda bych Tě zase viděla.
Měj se moc hezky a držím palce při hledání brigády. Když bych o něčem věděla tam se Ti ozvu.
Ahoj Iva

Napiš mi, prosím, na sebe kontakt na e-mail: iva_berankova@seznam.cz

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.