| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mám práci aneb příběhy "krkavčích :) matek"

Milá Kahlan a spol.! Moc dík, pomohly jste mi. Už jsem měla pocit, že jsem fakt krkavčí matka. Léta podnikám a teď jsme si ke 14-letému strašímu synovi pořídili ještě "prcka" - problém je v tom, že nemůžu na 4 roky firmu zavřít ("firma" jsem v zásadě já sama + pár lidí, kteří se mnou spolupracují, bez zaměstnanců). Takže na klasické "mateřské" jsem nebyla. Maily jsem začala vyřizovat hned po návratu z porodnice, zákazníky upozornila, že přece jen budu pracovat trošku jinak, než jsem pracovávala... a od té chvíle jsem se nezastavila. Syna nechci v žádném případě o nic ošidit, ale stejně si myslím, že věnovat se mu 24 hodin denně nejde. takže mám 2x týdně na 5 hodin "tetu" na hlídání, jednou týdně chodí na 4 hodiny do soukromé školičky, občas pohlídá některá babička. No a já si vesele pracuju, když má syn hlídání nebo když spí. Poslední dobou už mám ale strach jít na pískoviště, kdy si maminek, které jsou "na plný úvazek" doma s dětmi, vždycky vyslechnu pár poznámek o tom, že ony se o své děti starají pořádně, neodkládají je, atd... Veškeré vysvětlování je marné - a tak už nic nevysvětluju. Jen mně to dost mrzí a párkrát jsem to i obrečela. přitom syn je výrazně šikovnější než ostatní dět. Plynule mluví (má 2 roky), umí aspoň 30 básniček, písniček, umí jezdit na kole ... to ale jako by nikdo neviděl a já jsem ta, co vyměnila dítě za kariéru. Tak díky za vaše příspěvky - aspoň vím, že nejsem sama, kdo má pocit, že se o své dítě stará naplno, i když ne těch 24 hodin denně. Holky, dík!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.