| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak to s těmi žirafkami vlastně je?

Mám 16 měs. syna a bydlím v Ostravě. Protože u něj zjistili plochou nožku, začala jsem se trošku více zajímat o kvalitní botky a docela jsem narazila. Chtěla jsem kotníkové sandálky s pevnou patou na doma místo papučků..byly mi doporučeny 3 výrobci obuvi - DPK, Fare a Essi a pak také doktorem firma DZO, o všech už se psalo v dalších příspěvcích. Co jsem zjistila, tak firma DPK v Ostravě vůbec neprodává, Essi je možné zakoupit v malé obuvi naproti Krevního centra v O.-Porubě a Fare prodávají v Protetice SPOP v Mar. Horách (a pak až ve Frýdlantě na náměstí a Opavě viz seznam prodejen www.fare.cz/cz/), botky DZO, mají v Mar. Horách v protetice Atlastrade na Daliborové ulici, tam mají také velký výběr papuček s Žirafkou. Myslím, že na takové město jakým Ostrava je, je nabídka kvalitních dětských bot opravdu hrozná. My nakonec koupili ve SPOPu sandálky zn. Fare, mají 3 přezky, malý v nich chodil celé léto a jsem s nimi velice spokojená. Koupila jsem si tam i měřič nohou cca za 300,-, který byl v příspěvcích i vyfocen a myslím, že nám při výběru bot hodně pomůže, takže je to určitě pro maminky s malými dětmi dobrá investice, byť neměří zmiňovanou šířku nožky. Jinak ve SPOPu nemají sice moc velký výběr, ale botky jsou ochotni Vám objednat, tzn., že ušetříte za dobírku a nemusíte je vzít, když nebudou dobré, termíny dodání jsou však 5-6 týdnů. Teď jsem obdržela na předpis sandálky od DZO, ale ty jsou opravdu zbytečně drahé 1255,- (1000,- nám ale co 4 měsíce může proplatit pojišťovna), zimní boty - ortopedické, jsem nakonec objednala u DZO z katalogu, už však bez předpisu, cena 995,- Kč, (ale u Bati jsou ceny už pomalu obdobné, a když má malý problém, šetřit by asi nebylo to nejlepší řešení) ..dodací lhůta však min. 4 týdny, na skladě je nemají. Takže je třeba vše objednávat s předstihem, pokud chceme dítěti objednat dobré botky...a nebo pak jet do Zlína, Olomouce, Brna či Prahy, kde mají firemní prodejny těchto značek. Překvapilo mě, jak málo se na výběr botek pro děti dbá (když koukám kolem sebe co některé malé dětičky nosí :-( ), a když už chce někdo dbát, tak zase není nabídka, většina maminek skončí u Bati nebo v lékárně u bot zn. Santé..Tak snad jsem z Ostravy a okolí někomu tímto příspěvkem pomohla..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.