| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mateřská dovolená v pohodě

Přidávám se k názorům, že se ženská na mateřské nesmí zabývat jen sama sebou a dítětem.Moje švagrová od doby co se dozvěděla, že je těhotná mluvila o sobě v množném čísle, patlala si břicho,šišlala a nikdo nemohl mluvit o ničem jiném než o jejím těhotenství a po porodu o miminu,když sme tam přijeli tak nás posadila na zem a řekla "tak a teď nás budou všichni obdivovat!"
A my sme museli sborově spustit:"Ty seš tak nádhernej, tak šikovnej, tak dokonalej..." a to třeba tři hodiny dokolečka, občas to proložila tím, že řekla, co dělají co všechno už umí, co mu máme příště dovést, jak"náš tvápí pvdíky", "my ušš úmíme udelaat první kvůčínek" apod.
O jeho přirození mluví zásadně jako "podíváme se na to naše velký veličenstvo" a pusinkuje ho tam.
To mě připadá až trochu zvrhlý.Za celou dobu se nás nezeptala jak se máme my, co děláme, jeslti nechcem něco na pití.
Odjížděla jsem vždycky s totálně vymytou hlavou.
Aneb nic se nemá přehánět.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.