| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mateřská dovolená v pohodě

Clanek se mi libil, ackoli bych k nemu mela take par osobnich vytek, ale to je o rozdilnych zkusenostech a pohledu na vec. Take si myslim, ze je tak "ruzovy" proto, ze autorka odchazi jiz do prac. procesu, ale jiste mela chvile kdyz byla "v tom" vyse popisovane ruznymi matkami.

Ale Ajo, ty jsi me vazne pobavila :o). Asi proto, ze jsem podobny "pripad" jako ty. Prvni detatko bylo zcela necekane, ac velmi radostne a byla tu ta "idilka". Ted par tydnu pred porodem druheho svistika uz tak "zromantizovana" nejsem. No a ackoli si jeste preji treti do budoucna a to jiz "poucena" nejen radostmi rodickovstvi, ale tez temi obtiznejsimi strankami, presto si nedokazu predstavit tvou situaci pri zjisteni, ze treti budou trojcata! Moc te obdivuji, ze to zvladas a ze jsi to tenkrat dokazala "zpracovat". Mas opravdu muj obdiv a drz se, urcite to neni snadne..........a kdekdo by v tve situaci mohl "zblbnout" predem.

Ale jinak vsem maminam preji jen to nej na MD, at jiz s druhym na vychovui, ci bez nich. (My se pohybujeme nekde mezi-manzel jezdi domu 2x za mesic na par dnu a uprimne ackoli je vse na me od nakupu, vyrizovani po vychovu atd. stale jeste studuji a myslim, ze se da "zvladnout" kde co, i kdyz mi trvalo nez jsem si zvykla na to, ze tata proste vetsinu casu doma neni. Ale u nas to nastesti neni definitivni a brzy budeme zase jako "normalni" rodina, kdy se tata po praci vraci domu. Presto myslim, ze matky, kt vychovaji detatko sami to maji tezsi a take je obdivuji).

Hodne radosti z deticek vsem :o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.