| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Spát společně s miminkem?

Počuralo. Jednou. "Chuť" to nebyla - prostě jsem vyměnila podestlané ručníky a prostěradla za suché, osušila a převlékla dítě a spalo se dál.
Na koso spává docela běžně celé tři roky. A protože nám spaní ve třech stále vyhovuje, není pro mě problém lehnout si na koso taky.

Teda pardon, toto pro mě nejsou důvody pro spaní dítěte ve vlastní postýlce.

Mně osobně zase nevyhovovalo, že se náš syn při převalování ve své postýlce pořád mlátil o šprušle, což ho budilo... Takže asi po měsíci používání jsme postýlku zase zrušili :-)

No a jednou jsme ho nechali spát ve vedlejší místnosti - tak to už jsem se vůbec nevyspala, protože jsem co hodina běhala konejšit plačící mrně. V mezičase jsem se neklidně a hlavně marně pokoušela usnout...

A taky je dobré, jak všichni řeší ten sex. Ještě že to neřešili naši předkové, to by tu neměl kdo diskutovat :-))

Dobrou noc a sladké sny všem v jakýchkoli postelích a postýlkách.
Dita

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.