| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mateřská dovolená v pohodě

Trouble, plne chapu tvou reakci. Clanek se mi zpocatku libil, dokonce jsem ho chtela preposlat kamaradce, ktera mi dnes volala o radu, protoze se (poprve) rozzlobila na sve miminko a moc ji to trapilo. Ale jak jsem cetla dal a dal, prestavala jsem verit clanku i tomu, ze by me kamaradce pomohl, spis by se zhroutila, ze neni dokonala mama. Jak pise autorka, dite nas zmeni. Ale neni to take ze dne na den. Kdyz je clovek netrpelivy nebo vybusny, znamena to snad, ze nesmi mit deti nebo ze se druhy den po porodu probudi jako klidna milujici matka (otec) a nikdy ji (mu) neutecou nervy? Ja se hlavne snazim, aby se moje ditko co nejvice smalo a aby me znalo takovou, jaka doopravdy jsem. Ano, nekdy se rozcilim, houknu na nej, nekdy je to obracene. Ale porad se mame radi a davame si to najevo a moc nam to spolu klape.
Obdivuju tebe i ostatni osamele matky za vychovu, kdy nemate k sobe partnera. i kdyz mam docela pohodove dite, moc se tesim, az prijde domu manzel a na chvili me vystrida.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.