| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak spát celou noc

Ahoj! Predne jenom mala pripominka, ze vety na zacatku prispevku jsou asi trochu zprehazene, protoze me to moc smysl nedava (skoda ! Prosim autorku, jestli by to mohla opravit, velmi rada si prectu, jak to myslela...). Ale zpatky k tematu. Ja jsem kojila do 9 mesicu veku ditete (do 6 mesicu vyhradne) a prestala jsem jenom proto, ze me moje ditko zacalo kousat (v te dobe uz mel 4 zuby a dalsi na ceste...). Odstavila jsem ho behem neceleho tydne, proste jsem mu VYTRVALE zacala misto kojeni nabizet mliko z lahvicky s pitkem ( s tim problem kupodivu nemel). Zezacatku nechtel Sunar, tak jsem zkusila Hipp (je sladsi) a s trochou trpelivosti to zabralo. Co se tyka nocniho kojeni, moje dite spalo od 6 mesicu celou noc a ja si osobne myslim, ze je to mimo jine zpusobeno tim, ze jsem ho od narozeni nenechavala, aby pri kojeni usinal. Vzdycky jsem ho lehce posimrala po tvari, aby se probudil a kdyz byl napitej, tak sel spinkat do postylky nebo kocarku. Proste jsem se snazila, aby prso nesuplovalo dudlik nebo jakykoliv jiny ritual (my mame bohuzel palecek....). To je myslim zaklad uspechu.....Kdyz se potom dite behem noci vzbudi, tak nepotrebuje k usnuti matcino prso......Jinak preju hodne uspechu, trpelivosti a duslednosti. At se dari !!!! M.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.