| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak spát celou noc

Syna jsem kojila 13 měsíců, poté jsem musela přestat, protože jsem otěhotněla a kojení, hlavně to noční, mne hrozně vyčerpávalo. U nás to probíhalo podobně. Syn neusnul jinak než u prsa. Naštěstí jsme nikdy nezažili, aby se v noci budil v pravidelných intervalech. Už od narození spal nonstop celou noc - když nepočítám trápení se zoubky, ale to byly maximálně 3-4 noci za celých 13 měsíců. Pak nastala situace, jak ho naučit na flašku se sunarem. Strašně jsem se bála proplakaných nocí a toho, že syn neusne jinak než vyčerpáním z pláče. Odstavování trvalo 2 dny!!! Uspával tatínek, vyfasoval flašku a ono to šlo samo. Díky Bohu! Syn si chviličku, ale opravdu jen chviličku, pobrečel....než zjistil, že táta není máma s prsem, ale že má tayk něco dobrého:-) A třetí noc úplná pohoda. Sice pořád spí s náma v posteli a musíme být u uspávání s ním, ale vůbec nám to nevadí, ba naopak. Neumíme si představit, že usínáme bez "miminka". Vyspíme se v pohodě všichni 3, nikdo se nemusí v noci budit a chodit chystat sunar nebo čaj. Věřím tomu, že když spí dítě s rodiči, je klidnější, spavější a celkově víc v pohodě. Všem přeji hodně úspěchů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.