| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak spát celou noc

aAojda všem,každý má na tohle ten svůj názor a postup.
Nečetla jsem vše,tak se omlouvám,že nevím,zda zde zaznělo to pro mě podstatné-že kojení je hlavně na rozhodnutí maminky a pokud chce kojit,tak vím,že jí nic nezastaví a taky si myslím,že kojení je proto ta nejkrásnější věc, a že to příroda zařídila skvěle,dcerka je taky takový malý závislák:o),ale já vím,že jí tím nerozmazluju-viz.mé velké děti!!
A hlavně,ikdyž v 16m. má už 13zoubků-a ty jí vyrostli postupně a hrozně rychle, už od 6měs-ale vím,že roční dítko už dobře chápe slovo Ne,NESMíŠ!!Sice se to musí říct opartně,aby se nelekla,ale pomáhá to,takže když mě jednou kousla-opakuji od té doby,že to nesmí,že to maminku bolí-a věřte,že mě kousla tak,že jsem měla nakouslou bradavku,že to vypdadalo na doktora..Ale ted je to v pohodě./a věřte tomu,že malé dítko neví,že to dělá,nechce vám ublížit,jak jsem zde četla!!!!/
A kojím ráda,ikdyž jsem bohužel v dnešní době sunarů za egzotku:o)!!Prostě vím,že ne každá maminka,i při nejlepší vůli,nemůže kojit dlouho,ale zase na druhé straně vím,že hodně maminek přestane kojit bohužel z neznalosti a zastaralého-a jinak pořád rozšířeného názoru-že prostě se jí snížilo mlíčko,že najednou dítko víc plakalo a ža asi má hlad a mlíčka je málo a proto mu to nestačí!!Věřte mi,holky,že to je omyl babiček-prostě v určitém období začne dítko rychleji růst,že se může zdát,že každý jeho pláč je nedostatek mlíčka!!Ale stačí vydržet,bejt v pohodě-to je taky důležitý!,neposlouchat dobré rady babiček,víc pít tekutiny..a o ostatní se vážně postará příroda-vaše prsa jsou přo kojení jako pumpa-čím víc kojíte,tím více se vám zase utvoří mlíčko!!A není důvod přestat!!

Bohužel jsem se setkala před 14l v porodnici s tím,.že i sestřičky nepodporovaly kojení,brzo byl názor dítku dávat příkrm,už dokonce od 5 měsíce..Chci říct,že všechny jsme skvělé mámi,ale více nás neposlouchá svou mateřskou intuici a selský rozum!!Ale babičky a staré rady!!
Tak se na mě nezlobte,jen jsem chtěla napsat svou radu a názor,děti má tři,tak se nechci nikoho doknout,naopak,třeba tím někomu pomůžu!!
Držte se všechny!!A na závěr-já kojila i při třech šíílených zánětech prsu!!A to někteří chytráci mudr.radí při tom přestat!Ale opak je pravdou-kojení mi pomohlo!!
Přeju všem hoodně štestí s dětma a vydržte!!Já na pokoji učila některé maminky techniku kojení,personál na to kašlal!Ať to nepotká nikdy Vás!!Vše nej!!!
Lenka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.