| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak spát celou noc

Ahoj...
Jsem maminkou 14timesicni dcery a docela chapu, ze se snazis vymyslet nejaky zusob, jak se konecne vyspat. Ja jsem se taky snazila. Moje dcera po trech mesicich prospala celou noc a ja jsem byla stastna, ze aspon tu noc ji nemam porad prilepenou na prsu a ja mam cas jit na zachod a nebo si jit na pul hodiny do vany. Pak prislo ockovani a po sladkych nocich jako by se zeme slehla. Mohla jsem zkouset cokoli a stejne to nepomohlo. Kojila jsem do jejiho sedmeho mesice a vzdycky jsem si myslela, ze ji budu kojit tak dlouho, jak jen to bude mozne. Chtela jsem byt " hrdou kojitelkou" ;-)). Pak uz to zacalo byt neunosne. V noci jsem kojila co hodinu a pul, co dve hodiny. Kdyz jsem se ptala v poradne, tak mi rekli, ze hlad urcite nema, ze uz by mela spat celou noc. Hahaha, ze mam dal v klidu kojit a nemam prikrmovat.. a nechat ji brecet, treba ji nosit, ale nedat ji prs. Kdyz uz desatou noc nespis je to opravdu dobra rada. Nechat rvat dite. To jsem si samozrejme myslela sve. Zapomela jsem na "hrdou kojitelku" a zacala jsem hledat Sunar, Bebu a nebo neco jineho, co by mohlo me dceri chutnat. Po ctvrtem vzorku se mi povedlo, ze mala vypila celou flasku a kupodivu spala i skoro celou noc.
Myslis si, je to je fajn, ted ji spi.. Zapomen. Je ji ctrnact mesicu a dodnes je to jen obcasny zachvev. Bud lezou zuby, nebo je uplnek (to neni vtip), nebo je to jen zizen. Jednou pije urcity cas v pet rano a ted zas "blbne" a chce uz o pulnoci. Ptala jsem se i doktora, jestli treba neco delam spatne. On myslel, ze kazde dite je jine a ze ne na kazde dite plati vsechny ty rady a pouceni.
Tak ze ti preju... Pevne nervy.... a hodne stesti..
zdravi Karolina

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.