| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak spát celou noc

Ahoj, přečetla jsem snad tisíce příspěvků a odpovědí, ale nějak nevím jak dále.
Malá byla kojena do 17-ti měsíců a to tak, že jedla jen oběd, jinak se dožadovala kojení, někdy spala celou noc, někdy se budila 2x v noci a chtěla pít.
Jako maličká byla plně kojená i když ve 4 měsících měla 4 zoubky a v dovršení 9 měsíce jich měla už plný počet tj. 20 zoubků, nikdy mě nekousla a vždy se chovala láskyplně ke svému zdroji potravy. Bohužel či bohudík, byla zvyklá po kojení usnout a já ji odnášela do postýlky. Jenže Karolinka se projevila jako dokonalý nespavec a chodila spát pravidelně okolo desáté večer (vyčkávala na kojení, jak padla půl desátá, tak chtěla pít a bylo to) Já jsem byla asi v minulém životě kojná, protože mně mléko neustupovalo, ale pořád se mi dělalo a dokonce i tak, že když byla malá přes den u babičky, tak já jsem si odpoledne už musela odsříkávat.
Minulý týden jsme se rozhodli, že s kojením končíme, protože jsme byli na dovolené a jak mě viděla v plavkách, tak si řekla " ha zdroj je docela na blízku" a kojila jsem snad každé dvě hodiny a opravdu krom oběda nechtěla nic jiného jíst.
Možná budu jako macecha, ale já sama bych neměla na to, abych ukončila kojení, navíc to bylo velice bolestivé (škoda, že jsem se nikde nedočetla, že to je takové drastické), ale odvezli jsme malou k babičce na celý týden. Ona nebyla tou, kdo strádal, nám se stýskalo, babička a tety se obávaly jaké budou noci, ale vše bylo úplně v pohodě. Jenže problém nastal v tom, že oni ji celý týden uspávaly v kočárku a potom ji přenášely do postele a nyní, když jsme zase všichni pohromadě, tak se jí nechce spát, usnout v postýlce to je jako za trest a zatím to je s brekem...........Můžete mi někdo poradit, měla jste některá také tento problém.......zkrátka malá byla zvyklá usínat u kojení a teď ji to chybí.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.