| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak spát celou noc

Ahoj všem. U nás se to mělo tak. U prvního dítka, dcerky, jsem se snažila kojit v noci v sedě a po jejím usnutí šupajdila do postýlky. Ale to bylo jednoduché, protože se budila na noční kojení jenom do 3 měsíců věku a pak už prospala celou noc.
U druhého dítka, syna, jsem to dělala stejně. Ale kámen úrazu byl v tom, že jako správný chlap, je dostatečně "nenažraný". Takže jsem takhle mohla prosedět celou noc. O bolesti krční páteře nemluvě od toho, jak mi padala hlava všemi směry. Tak jsem si ho začala dávat do postele a tím jsem si to zpečetila totálně. Jako každé dítko, má správně vyvinutý senzor na večerní ulehnutí matky do postele, takže jakmile jsem ulehla, byl vzhůru a toužil po tom slasteném přivinutí u prsa. Podotýkám, že náhradní řešení - dudlík - který běžně používal, v tomto nočním spojení nefungovalo. Přesně před 14 dny mi došla trpělivost a řekla jsem "dost". Já se také chci pořádně vyspat. U mne to bylo navíc stíženo tím, že manžel vůbec nechtěl spolupracovat, tak to bylo odkázáno na mne. První noc byla fňukací, nabízela jsem náhradou UM, čaj, dudlík, lítalo to obloukem přes celou ložnici. Druhou noc prospal. Třetí noc byla krize, řval, ječel, hystericky se vztekal celou noc. (chudáci sousedi, bydlíme v bytovce :0))) Manžel na mne ječel, že mu mát dát a hotovo, vydržela jsem. Dudlík, čajík, UM nevzal namilost. Nám toto odstavení trvalo přesně 10 dní. (hold můj syn je paličatý po mne :0))) První prospaná noc byla v den jeho narozenin a nakonec jsem možná i ráda, že nevzal na milost ten čaj nebo UM, protože některé mé kamarádky pak při starších dětech právě lamentují nad tímto dalším "zlozvykem" Přeji všem maminkám, které se k tomuto činu odhodlají, hlavně hodně psychické síly a nevzdávejte to!!!! Markéta

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.