| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Děti s televizí v pokojíčku hůře prospívají

Vždycky jsem si myslela, že televizi budu prostě mít, protože je to normální, tedy obvyklé. Je pravda, že když mi bylo 11 a vybouchla elektrika, že jsme se hlasitě zaradovala, že teď si aspoň můžeme povídat. Pamatuju si přesně, jak blbě jsem se cítila, když v týdnu dávali nějaký film, druhý den o tom spolužáci na základce mluvili a já jsem byla úplně mimo. Tehdy jsem se cítila trapně, ale pak jsem zjistila, že nás bylo víc. Přísahala jsem si, že budu uvážlivě jednat, až budu mít jednou svoje děti a že je nenechám se takhle blbě cítit. Hmm. Televizi jsme zakoupili s manželem v době, kdy se ta pronájemní rozbila a my jsme se rozhodli koupit si vlastní. V novém bytě jsme byli mezi prvními nájemníky a rozhodovalo se o způsobu televizního signálu. Nějak jsme to ani jeden neřešili. Teď to je půl roku a my už se o tu telku ani nestaráme. Je v jednom pokoji v rohu, obrazovkou ke zdi a až nám udělají ve sklepě police, asi ji tam odneseme. Počítač sice máme, ale oba na něm pracujeme v práci a tak si většinou povídáme a nebo jdeme ven. Líbí se mi to, ale trvalo mi douho než jsme si odvykla a nechci to vracet. Chtěla bych, aby to tak zůstalo i při dětech, ale nevím. Určitě máme život hezčí a barevnější a tak nějak víc žiju ten svůj než ty půjčené. A víc se bavím o lidech a s lidmi, čtu a i zpívám, i ta práce mě baví a kulisu nepotřebuju. Je mi hezky. Jen teda nevím o těch tsunami a střílení a bouračkách a politika mě rozčiluje nějak míň, protože si prostě vybírám, co mě zajímá. Šlo by to i s televizí. Ale bez ní je prostě můj život milý.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.