| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Děti s televizí v pokojíčku hůře prospívají

Mile matky, zeny, vedkyne i chytrolinky,
to je hrozne super, kdyz nekdo umi najednou poslouchat televizi a delat soustu veci a jeste ma bezva IQ a pocit, ze je borec. Ja jsem nicmene psala o TV v detskem pokoji v reakci na clanek o TV v detskem pokoji. Nehovorim o tom, co dela s detmi sledovani televize obecne a jake porady jsou ci nejsou vhodne. Je to nicmene rozhodne zajimave tema. Samozrejme, ze kdyz mluvim o vykumech, tak myslim vyzkumy, ktere jsou realizovane na reprezentativnich vzorcich atd. a presto netvrdim, ze jejich vysledky jsou absolutni a neomylne. (Omlouvam se, ze nemam cas najit webove odkazy.) Jen jsem chtela poskytnou informaci, na kterou jsem nekolikrat narazila v ramci sve prace, i ostatnim maminkam.
Mimo jine, Jana pise o moznosti kontroly sledovani TV ditetem. To je prave jedna z veci, ktere jsou velmi omezene, pokud je TV v pokoji ditete, jak jsem psala, ale at si to samozrejme kazdy udela po svem.
Prekvapuje mne nicmene, ze v diskusi, kterou sleduji a pisi maminky, ktere se chteji neco dozvedet a popovidat si, pripadne sdilet nektere informace, se neustale objevuji maminky, ktere taky jeste asi potrebuji neco jineho, nejspis se trochu predvest, nevim. Mozna je dobre na to zalozit nejaky jiny server.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.