| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Spát společně s miminkem?

Souhlasím s Istrií o tom předsevzetí a představách. Je to opravdu těžké dodržet třeba jen to, když nám někto radí jak je to správně a není. Člověk by chtěl dělat vše správně, ale někdy to prostě nejde a i my mamči jsme jen lidi a energie, co si budem povídat, někdy je tak málo s tím vším co musíme za den zvládnout, že polevím i když vím velmi dobře, že to asi není správně.

S tím spaním jsem to s Barčou do jejích dvou měsíců měla uplně stejně vždy, když přezden zabrala tak jen po dobu co jsem jezdila s kočárkem a jakmile jsem se zastavila otevřela oči a spustila řev a doma spala tak po deseti minutách, bylo to vyčerpávající a únavné. S kamarádkama jsem mohla mluvit jen na procházce nebo stále jezdit tam sem s jednou jsem dokonce jezdila přez práh a u toho jsme si popovídaly, houpala jsem i když Bára nebyla v kočárku,no prostě otročina a já byla zoufalá a ostatní řikali "no jo to ji hezky rozmazluješ , ale jinak to nešlo byla jsem ráda že nepláče, protože už mi bolela hlava a byla jsem vyčerpaná.A pak Bára ještě když nedržela pořádně hlavičku a dávala ji jen na jednu stranu musela jsem ji tam dávat plínu, aby neměla plochou hlavu, no a milá Bára místo aby ji otáčela na druhou stranu vždy ji hlavou odstrčila až se s ní začala při usínání mazlit a to ji uspávalo (ona je prostě mazel)a hlavičku začala sama otáčet na druhou stranu.

Od té doby ji dávám do postýlky s mazlíkem plínkou s beruškama a na druhou staranu dávám její kačenku kde taky opírá čelíčko a to ji uklidňuje tak to mám přez den zvládnutý , ale mám zase problém s nočním usínáním, a to od samého začátku co jsem porodila, ale pak putuje do postýlky a spinká až pak k ránu si ji u sebe nechám na pomazlení a kvůli delšímu spánku.

Nevím zda to pomůže i Vám Istrie, ale skusit to můžete, nebo ji dějte třeba nějaký Váš šátek nebo tryčko, četla jsem že to pomáhá, protože pak mímo má pocit, že jste stále s ním.

Tak zatím pa pa a doufám, že to pomůže, vím jak je to vyčerpávající a na nic není čas, ani na ty kamarádky, a ty jsou potřeba jinak by se člověk zbláznil.Zdenka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.