| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Děti s televizí v pokojíčku hůře prospívají

Jo, tak to bude... Ani tak nezáleží na tom kde je TV, jako na tom aby rodiče kontrolovali, na co se dítko dívá. Nevím jak jinde, tohle je u nás třeba jasné. TV je nahoře na skříni a ovladač synek nemá :-), tj. ovládám já nebo manžel, a myslím že málokde si dítě volí program samo. možná je chyba v tom, že takhle to nebylo podáno, já mám vůbc pocit, že tady ty články jsou poměrně často volené tak aby se maminky co nejvíc "posekaly"...
Jinak to o nepříjemnu z ticha jsem psala já, ale taky jsem dál psala že to byl překlep - prohození.
Ticho mi tolik nevadí, vadí mi hudba. Nemůžu vůbec poslouchat rádio, stačí 15-20 minut nějaké hudby a už jsem neklidná, nervozní, je mi to nepříjmné. Ticho mi nevadí, ale při určitých činnostech mě nudí.
Přemýšlela jsem a došla jsem k tomu, že vlastně většina činností které vykonávám mě zas tak moc nebaví. A že když bych je měla dělat v absolutním tichu (pro sebe si nemluvím a rádio = hudba - to už jsem probrala, to nehrozí - tak to bude "pořádnej opruz". Prostě žehlení nebo třeba věšení prádla v tichosti nic moc, jen nutná rutina, ale taková žehlící seance o půlnoci a nějakou tou detektivkou v Tv je prostě fajn strávený čas. Takže je to o tom co je a není příjemné. Já teda nemám samo TV všude, ale konečně mám natažené káblíky na "příposlech" - takže nemám obraz ale zvuk jo. Třeba při více než hodinovém matlání v kuchyni geniální věc... Jasně že když si budu číst nebo dělat něco u čeho se musí víc soustředit tak ticho klidně, ale jak se dělá něco takového míň náročného, včetně mých koníčků (šití, vyšívání) - tak je to lepší s nějakou zábavou. A protože při vyšívání se třeba současně čte špatně :-), tak to holt "odnáší" TV, ono teda najít nějaký zajímavý program na kabelu není většinou takový problém... Takže on se nikdo nekouká, to ne - ale poslouchá, to jo, to jo. Mno a možná má nějaký vliv i to že od pradávna na jedno oko skoro nevidím a na jednu ucho skoro neslyším, takže ke mně ty zvuky pořádně nedorazí :-))).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.