| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak spát celou noc

Milá paní,nezbývá mi než reagovat na váš velmi podle mě jednoduchý přístup,které Vaše dítě prostě vzalo.Buďte rádá!!!!!Ale neodsuzujte ty maminky,které to tak nemají z jakýchkoliv příčin.Podobný přístup jako vy měla a tak to se mnou dělala i moje maminka.Bohužel,když k nám přijede vidí,že na naše děti tohle prostě od začátku nefunguje,že jsou úplně jiné,tak svůj kritický a jednoduchý postoj pozměnila.chodím spát, kolem dvanácté,vstávám s dětmi před sedmou a v té době tak 4-5 krát za noc kojím.Babičky jsou několik set kilometrů daleko,jsme tu sami a můžeme se spolehnout jen sami na sebe.Zvládat to prostě musím a chci.Tahle piplačka s dětmi potrvá jen chvíli,vyrostou a nebudou mě v těchto věcech potřebovat a já si je užívám.Neříkám,že nejsem unavená a občas si postěžuju,to bych nebyla člověk.ale chci Vám prostě říct,že ve chvíli,kdy je mi blbě si prostě řeknu,že to potrvá jen chvíli,třeba když malý celý den pláče kvůli zácpě a tak.Na svoje koníčky mám sice času míň,ale začíná být doba,kdy už je můžu dělat se starší dcerkou a je to skvělý.Co je rok v životě člověka?Málo i hodně,záleží,jak to člověk bere a jak se na to v tu chvíli dívá.Tak chci povzbudit maminky,které to mají třeba podobně jako já,dcera od narození nemocné trávení a usínala po třeba sedmihodinovém pláči až ve čtyři ráno,chci vás povzbudit,že to prostě přejde a snažte se i přes únavu,momentální beznaděj a smutek z těžkostí,dát svýmu děťátku co nejvíc lásky.Není smutnější pohled než na trpící dítě a bezmoc rodiče.Takže nashledanou a dobré a co nejvíc klidné noci všem.Renata

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.