| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak spát celou noc

Nevim jestli jeste nekdo docte az sem, ale

La Pepo,

ha ha, pokud myslis baby vak, pod pojmem "vak", tak ja v nem dodnes uspavam uspesne sveho rocniho syna. Pres den. Kdy vytuhne, opatrne ho polozim do postylky a rozepnu sponu. Spi pak vzdycky lepe a dele.

Evo,

haha, hopsanim na mici jsme uspavali do nedavna - skoro do roka - posledni dobou se mi zda ze to synovi prestava vyhovovat (tuk tuk tuk) tak ho opatrne prevadim na samousinani, ale nemusi to trvat vecne. Nekdy i pul hodiny, kdyz byl malickaty tak treba 3/4.

Vsem citlivym maminkam na caste prebalovani:
Jakmile muj syn prestal v noci kadit, skoncilo i prebalovani v noci. Upozornuji, ze mam extra nespave dite. Znam velmi dobre vstavani po hodine, znam pocit, kdy se vam chce usnout ve stoje, znam to zoufalstvi kdy je vam spatne z unavy a zaroven je vam uzko ze nejste schopna dost aktivne pecovat o domacnost a mnohdy ani o toho sladkeho upirka....
To je zaroven reakce na maminky, ktere maji pocit, ze nektere "z nas" to moc resi.
Zrejme jeste nedosly tak daleko, aby byly skutecne zoufale. Nebo maji to JIIINEEEEE, rozumnej, SPAVE! dite :)
Spanek je totiz jedna z opravdu nejzakladnejsich potreb cloveka. Verte mi vim, o cem mluvim. Pokud nejste ochotna udelat temer cokoli, jeste jste nedosla tak daleko :))))
Proto predstava ze prebalenim vzbudim kluka a budu muset byt vzhuru dalsi hodinu, nez ho uspim, je pro mne nemyslitelna, a mozna jsem krkavci matka. Navic dnesni papirove pleny jsou prece suche!
Nase dnesni idealni noci vypadaji tak, ze se syn vzbudi 2x, ja zvednu z postylky, ktera je bokem prirazena k nasi manzelske, nakojim, pokud neusnu prenesu zpet a chrupu dal.
Samozrejme znam i noci kdy jsme byli vzhuru 2 hodiny a ja uspavala. Pak se kluk budil treba po deseti minutach 4x a tak podobne.

Jeste mne osobne pomohla jedna rada, kterou jsem tu nezahledla. Pry pomaha mit prirazenou postylku k boku postele, a miminko, ktere je jeste v zavinovacce, pri nocnim kojeni nezvedat, jen prisoupnout k sobe a pak odsoupnout. Jinak si miminko vytvori asociaci - potrebuji utisit, musi mne zvednout.
Nevim, nam tohle hodne pomohlo, syn spi od te doby lepe. Dnes uz nespi v zavinovacce, a je mnooohem mobilnejsi, takze vyuzivame zvedaci bok postylky.

Pisu hlavne pro ty, kterym dalsi nazory nejak pomohou, ale je mi jasne, ze 1000 lidi, 1000 nazoru...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.