| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Milování v těhotenství

Jenže to je právě to, co spousta mužů nedokáže pochopit a to, že změnou hladiny hormonů, se mění i nálady a postoje. Já jsem po prvním potratu (kdy jsme měli pohlavní styk a nesměli ho mít), přehodnotila spoustu věcí. Do té doby jsem se snažila příteli taky vyjít vstříc a zajistit tak, aby neměl pocit, že je odstaven na druhou kolej. Dopadlo to tak, jak jsem už napsala. Jednoho dne při styku jsem ucítila silnou bolest v podřišku a pak jsem se pár dní na to dozvěděla, že plod je mrtvý. Myslím, že po takové informaci by asi většina žen další těhotenství brala jinak a nejspíš by byla na svého partnera naštvaná stejně jako já. Chyba to byla obou, ale kdyby nenaléhal, neměla bych pocit, že ho můžu ztratit a nevrhla bych se zoufale do něčeho, co jsem dělat neměla. Jak si dneska říkám, měla jsem ho asi radši praštit klackem přes rozkrok, ale to bysme dnes spolu určitě nebyli. Naštěstí od jiných (viz jiný příspěvek) jsme mohli při dalším těhotenství aspoň to mazlení a já se opravdu snažila. A i když mě občas zkoušel přemluvit, aby mohl dovnitř, tak jsem nepovolila a dobře jsem udělala. Byla jsem tentokrát ochotná riskovat jeho ztrátu, ALE pokud vás partner opravdu miluje a miminko opravdu chce, pak vás opustit nemůže, protože vás přece miluje. Já na to vsadila a vyšlo to. Taky jsem byla šitá a měla jsem strach. Můj strach posílilo i to, když jsem asi ve třetím měsíci dvakrát za sebou (v průběhu jednoho týdne)krvácela. Dneska jsou malýmu skoro dva roky a jsem mooooc ráda, že jsem tu hloupost neudělala znovu, protože bych ho dneska nejspíš neměla. Takže budoucí maminky, jste hlavně budoucí maminky a je-li váš partner sexu chtivý a vy nemáte chuť, snažte se ho přesvědčit, že dítě je důležitější než sex a pokud mu nebude stačit aspoň orální sex, pak nestojí za ty nervy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.