| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mateřská dovolená v pohodě

Tak to jsem fakt ráda, že nejsem jediná, komu ten článek připadá úplně mimo. Nic proti autorce, ale kdybych podle jejích rad postupovala ,tak mám dnes doma jednoho velkého rozmazleného hada, který si s námi jako rodiči akorát mává dle svého vlastního uvážení. Vážně mě už dost irituje trend dnešní doby aneb vše pro dítě. Proboha vždyť dřív to bylo všechno úplně jinak na kojení se koukalo jako na něco nevhodného, děti vyrůstali v jeslích apod. a je dnešní generace matek dle toho nějak zdegenoravaná ? Neříkám, že to bylo to pravé ořechové, ale ani ta současnost podle mě není ideální. Prostě já osobně se řídím zdravým rozumem a svoje dítě vychovávám dle toho a ne dle trendu doby. A to svoje dítě miluju nade vše, ale každé dítě potřebuje hranice a ne, že se budu řídit jenom tím, co chce dítě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.