| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Hospodáři štědrovku, kravám po výslužce...

Ahoj Monty,
hezký článek!
Toho pionýra s ukazovátkem jsem někde vyhrabala při vyklízení bytu po dědovi, tak jsem ho schovala, až bude kluk větší, určitě mu ho nadělím :-)
Taky jsem před pár lety s hrůzou zjistila obsah hračkářských krámů a jejich vecpávání dětí do stereotypních gendrových rolí z doby vrcholné měšťanské společnosti. Odplivla jsem si a rozhodla, že takhle teda ne!
Jenže, to by syn nesměl mít regiment bavbiček a tetiček. Zatím jsem vybojovala, že jsme za ty tři roky nedostali ani jedinou zbraň, protože všichni vědí, že bych je s tím vynesla ze dveří, a tak máme miliony autíček na dálkové ovládání, cca 50 angličáků, mini aku-vrtačku, několik sad nářadí a ve skříni už je u dědy schovaná autodráha, kterou přinese Ježíšek.
Musím podtknout, že mě velmi mile překvapila máma, když mu dala dětské nádobíčko, protože viděla, jak mi kluk tahá kastroly a vařečky a pořád chce pomáhat. Když ho doma někdo hlídá a já přijdu ze školy, většinou už mám od něj na stole přichystaný "oběd".
Já mu kupuju hlavně stavebnice, puzzle, kostky, velký balón a podobné neutrální věci, třeba plastová zvířátka z farmy nebo ze ZOO. Dost hraček má i po mě (moc jsem toho nezničila) mezi jiným i příšerného růžového mončičáka.

Hraje si se vším až na panenky a plyšové Teleblbís, ty jsem musela zavřít do skříně, protože se jich bál.

Jo, taky jsem mívala dětský šicí stroj a Barbínu a už zmíněné růžové mončičáky a myslím, že jsem se z toho vzpamatovala poměrně brzo :-))

Ať Ježíšek naděluje s rozmyslem, přeji všem krásné Vánoce!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.