| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Hospodáři štědrovku, kravám po výslužce...

Ahoj Monty,
představ si, že u nás už došlo i na ten odpuzovač hlodavců - loni ho dostala moje máma ode mě. Rozhlásila totiž, že nechce žádné dárky, jenom něco na chatu nebo na zahradu. Protože všechny dárky pak zkritizuje, skutečně dostala odpuzovač myší, pytel hnojiva Cererit, netkanou textilii na jahody a soupravu zahradnického nářadí. Pod stromečkem to vypadalo "úchvatně", ale byla spokojená. Odpuzovač prý je úžasný, po celý zbytek zimy se v chatě neobjevila myš! A já jsem to myslela jako vtip - za tu její věčnou kritiku všech dárků. Ničím se totiž nezavděčíš, všechno je buď zbytečné (umělecké předměty), nestačí to spotřebovat(kosmetika) a tak dále.
Letos zase - mezi dospělými se prý dárky kupovat nebudou. Pak se zase začne šílet týden před Štědrým dnem.
Pro šestiletou dceru vybíráme spíše neutrální dárky, které podporují tvořivost, i když letos chce baby Anabell a asi ho dostane. Pochybuji ale, že ji zaujme na dlouhou dobu.
Jinak mě rok od roku víc štve, jak se všude vypisuje, kolik lidi za dárky utratí, co všechno je in kupovat, kolik se uzavře úvěrů. Copak je v tom smysl vánoc, finančně se zruinovat?
P.S. Letos asi dostane odpuzovač kun tchyně, celé léto si stěžovala na kuny v kurníku. P.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.