| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak spát celou noc

Můj sedmiměsíční syn se mi budí každou noc po dvou hodinách někdy i po hodině, což je už nad mé síly. Když se narodil, měl 4,25kg, 52cm, V 6ti měsících měl 9,5kg a 73cm, takže se nedá říct, že by strádal.Od 5 měsíce ho přikrmuji tuhou stravou, zeleninkou , kaší, banánem, jablíčkem. Jí opravdu s velkou chutí, za což jsem vděčná, dcera taková nebyla.
ALE už nemůžu vydržet to věčné noční buzení. Když jsem mu zkoušela dát v noci lahev s čajem nebo vodou, nic skoro nevypil, neumí pít z láhve. Dudlík dudá, bez toho by mi byl asi pořád u prsu.
Když se mi narodil,celý den a noc, šíleně řval hlady, hlavně v noci, měl hlad. pak mu naštěstí dala sestra glukosu, tak se na chvíli uklidnil, ráno měl sníženou hladinu cukru v krvi, horečku a celkem silnou žloutenku, tak mi ho odebrali pod modré světlo, kde byl den.Pořád plakal, bál se prostoru,všeho se lekal. Když mi ho přinesli, měla jsem už mlezivo, kojila jsem často a on byl spokojený jenom u mě.To zůstalo. Dodnes spí u mě v posteli, často chce držet za ručičku,všechny ty leky už téměř vymizeli.Jinak se pořád usmívá a směje. cítím, že potřebuje vědět, že jsem u něho. Takže to kojení v noci je asi i dost psychický.
Když v noci pláče, nedá se utěšit, tak vypije oba prsy, odříhne si a spí spokojeně dál 2 hodiny. Ale pak ho zase bolí bříško, chtěl by kakat, ale to mu jde až ráno po úplném probuzení. Tak nevím, co mám dělat. Kojit chci, co nejdéle, ale nejraději bych v noci, tak max. 2krát.A dát ho do postýlky dál ode mě, to by se zase asi bál.Složité, co? Tak moc díky všem za radu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.