| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Úrazy, popáleniny a opařeniny u dětí

Jsem ošetřovatelka a na přednáškách nám kladl pediatr na srdce, aby jsme si na tyto věci dávali veliký pozor, protože se za svou praxi setkal s velkým množstvím moc ošklivých popálenin. Ale byl natolik chlap, že se nám přiznal, že ačkoliv vždy varuje tak i mu se nepodařilo uhlídat své dítko.
Přesně jako vy jsem si říkala tohle se mi nikdy nestane a taky že ne. Mám šestiletou holčičku, která byla tomuto traumatu ušetřena. Podařilo se mi totiž něco horšího nechala jsem na sebe strhnout horký čaj 18ti měsíční holčičku, kterou jsem hlídala 6 minut!
Žena která tvrdí, že je to jen naše vina má naprostou pravdu, ale bohužel člověk není dokonalý a vševědoucí. Nepřála bych jí zažít něco podobného, ale přijít to může zítra, za rok....... a třeba v jiné podobě než je popálenina....... a pak pochopí co vše se může stát ve zlomku vteřiny
Takže vy co jste to nezažily neodsuzujte nás ostatní, to že se vám to ještě nestalo neznamená že to přijít nemůže a pak vás lidi začnou obviňova a napadat, ale i kdyby vás mučily, tak nic není horší než vaše vlastní svědomí!!!!!!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.