| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kojení a intelekt

V prvním příspěvku jsem to nerozepisovala až tak do detailu(ani by to tam nevlezlo)Upřesnění: nemám nic proti dlouhému kojení(mě by to taky vyhovovalo). Nenapsela jsem, že jsou ochuzené na intelektu, ale na nových chuťích, vitámínech ap. To, že k jídlu ho ješťě kojíš je fajn, ale sama píšeš, že kojením ZPESTŘUJEŠ jídelníček a né , že kojení zpestřuješ občasným podáním běžného batolecího jídla!V té poradně mám na mysli dvě konkrétní děti, které mi díky PLNÉMU kojení (v 15,měs. a 21měs.)připadají v jídle ochuzené. Když Ivanka mé kamarádky v 21,měs. nemá uzavřenou fontanelu(lékařka doporučuje pestrou stravu), váží 10kg, přesnídávku má na 3x, jogurt na dvě svačiny a na oběd kojení(protože prý nic jiného nechce to je ta pohodlnost- nechce vařit jeden brambor s mrkví, protože se Ivanka v tom povrtá a nejí, tak ji raději nakojí), připadá ti to normální? Proto, když se taková(kojící) matka do mně pustí, že jsem krkavčí matka(nekojící) bráním se a říkám, že u ní je to pohodlnost! O intelektu (a IQcož je první věta v článku, který mně donutil zůčastnit se této diskuse) jsem jasně psala, že to posoudit neumím, ale rozhodně nebudu tvrdit, že mé nekojené děti jsou míň inteligentní než děti kojené. Snad jsem to napsala srozumitelně, jinak mě teď kojící matky budou nesnášet za to, že jednou v životě napíšu svůj názor a ony s ním nesouhlasí! Jana

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.