| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Co mě překvapilo na mateřské dovolené?

že už toho bylo o dětech tolik napsáno a stejně to na mnohá neplatí

překvapující je,že se na tom většinou všechny shodneme,ale smířit se s tím je věc druhá (mně nevyjímaje)

jak tu často metáme soudy a přitom o druhém nevíme ani prd (a popis jedné situace dvěma osobama může vyznít zcela jinak,záleží jak to která vnímáme)

kolik má člověk opravdu času,a co to znamená nerušených pět minut jaká je to doba!

jak hodně se dovede člověku během těhotenství a po porodu změnit psychika

jakému prověření dojde manželství

jedno dítě ještě nic není :-) (a to jsem si myslela,že má první holčička mi dá tedy zabrat,tak teď vidím,že jsem se mílila...je nějaký počet dětí kdy už to vyjde na stejno?)atd

no je toho dost a jistě každá postupně hodíme další zkušenost do mlýna
ovšem přesto,že tvrdím jak nemám čas,vždy si najdu chvilku na "rodinu" sbírat informace o těch drobcích a trochu se odreagovat,ale ani to neberu jako neřest protože tady vidím že co rodina to jiný přístup,názor zkušenost a že nemůžeme podle sebe soudit tebe a co funguje u nás u druhého se míjí účinkem a neznamená to,že jsou neschopní...
učím se tu toleranci a nikoho nesoudit, spíše se snažit v dobrém pomoci pokud mohu a mám čím nebo si to myslím

a musím poděkovat i leckterým z vás ,co umíte poradit já jsem to také kolikrát potřebovala ahoj mámy

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.