| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nepovinná očkování dětí

Ahoj Adriano,

jak jsem si všimla, na Tvůj dotaz již odpověděla Lucie (Lucie, tři děti), a já bych Ti mohla poskytnout ty samé kontakty (tj.na Martinu Suchánkovou a Lídu Olšákovou) jako ona.
Jsem také členkou toho rodičovského sdružení, jehož pracovní název je nyní "Rodiče za lepší informovanost v očkování, za svobodnou volbu v
očkování a za zdravý vývoj dětí" a vřele Ti doporučuji se k nám připojit, minimálně zde lze najít lidi podobného smýšlení, potřebné informace a hlavně potřebnou podporu, že "v tom" člověk není sám. 6.ledna 2007 ve 13 hod. budeme mít setkání v mateřském centru A centrum (zvané Áčko) v Praze v Karlíně, Vítkova 10. Tímto zvu i všechny ostatní, kdo máte zájem se dozvědět více informací o očkování a co dělat, pokud chcete rozhodovat o zdraví svých dětí sami jako v jiných demokratických zemích. Ohledně tohoto sdružení prosím kontaktujte také Martinu nebo Lídu - RNDr. Ludmila Olšáková - 603 479 349 , Martina Suchánková - 605 214 798, 251 811 392, nebo lze poslat email na ham@iham.cz se žádostí o členství v rod.sdružení.
Zajímavý je také názor, který tady sdělila myslím Lucie, že zákon Evropské unie o tom, že nelze do těla člověka vpravit cizí látku bez jeho souhlasu je nadřazený našemu zákonu o povinném očkování. Jestli je to fakt pravda, tak pak není co řešit, ale obávám se, že naši právníci by to jistě dokázali nějak vyvrátit :(.
Jinak je mi Adriano velice líto, že máte takové vážné nemoce v rodině..na druhou stranu buďte ráda za svého kamaráda imunologa, který je k Tobě upřímný a poskytnul Vám cennou radu a v podstatě Tě varoval. Možná bys i jeho slova mohla použít u své pediatričky, jelikož on je také doktor a navíc imunolog, tedy je to autorita.

Zdraví Katka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.