| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nebojte se porodu!

Gratuluju k narození mimíska-to každopádně!!! Myslím, že každý porod je lepší, než ten vyvolávaný... U mě to bylo docela hrozný (manžel to nazval Texaský masakr motorovu pilou)... Bylo to dost bolestivý a dlouhý a to prý bývají všechny vyv.porody... Nejhorší na tom bylo, že jsem díky minutovým bolestem, které jsem měla 7hodin kreslené na monitoru jako kopečky 90 ze 100, pak už neměla sílu tlačit mimíska ven a musel jít kleštěma, měl 3800gramů a 52cm, ale hlavně měl obří hlavu. Takže žádná sranda...
...ale to důležité co chci napsat je, že se skutečně nedržte nijak zásadně por.plánu, já ho neměla, ale když mě hospitalizovali, tak mi dávali papír, kde chtěli podepsat že souhlasím s tím a tím a já řekla, že souhlasím se vším jen nééé s por.kleštěmi!!! A druhý den jsem panu doktorovi málem líbala ruce, že je použil, Filípkovi se snížili srdeční ozvy a to pak byl takovej šrumec. Následovně hodně šití, velká modřina, 3 týdny sezení na nafukovacím kruhu, no nic moc, ale už 20minut po porodu jsem říkala, že už se těším na druhý miminko... Snad to tentokrát nebude vyvolávný porod - to snad radši císaře...
Všem maminkám přeji hodně štěstí a pohody s miminkama a nastávajícím maminkám, aby jejich porod proběhl přesně tak jak si sami představují... :-)))
PS:Ještě musím dodat, že jsem celé těhotenství křičela, že nechci epidurál (jednou mě do páteře píchali a takovou bolest už jsem znovu zažít nechtěla) a když mi sestra oznámila, že už je to na 3-4prsty, tak jsem ji se slzami v očích radostí prosila, ať mi hodně rychle pošle nějakého anesteziologa, aby mi ho píchnul, na čež teď o něm mluvím jako o svém nejlepším kamarádovi při porodu...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.