| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nebojte se porodu!

Ahoj, tak tedy musim se i ja pridat a tim i potvrdit, ze kazdy porod je opravdu rozdilny. Ja jsem asi taky ta posledni,ktera by mohla psat o porodu jako velkem utrpeni. Ziji v Australii a pracuji zde u sportu. V den porodu jsem byla dve hodiny pred prasknutim plodove vody jeste na sportovisti. Sice mi ten den bolely dost zada,ale ani ve snu by mi nenapadlo,ze uz se to vztahuje k porodu nebot termin jsem mela az o 5 dni pozdeji. Plodova voda mi praskla doma a kontrakce jeste nezacaly,tak jsem se tomu jen hrozne smala a vahala jestli mame jit do porodnice. Jake jsme meli stesti,ze jsme to meli 5 minut pesky, nebot v okamziku,kdy mi zacaly kontrakce uz jsem myslela,ze umiram. Byly uplne nepretrzite a ja mohla rovnou zacit tlacit. Take se musim smat,co vse jsem si s sebou nabalila relaxacni hudbu, cokoladu a ja nevim,co vsechno a z tasky jsem to nemela cas ani potrebu vytahnout. Po porodu jsem si dosla po svych na pokoj a byla jsem odhodlana otehotnet klidne hned znova. Jak rikam bolesti to byly silene,ale na tu chvili se to dalo prezit. Holky nebojte se predem nebot muzete klidne patrit i k takovym stastlivcum jako jsem byla ja. A to siti je opravdu docela neprijemne ikdyz uz zase mate myslenky u toho miminka.
Tak preji vsem hodne sil a zdaru s tim privadenim na svet nasich drobecku.

Mony

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.