| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vojtova metoda a psychika

Po přečtení článku mi to nedalo a rozhodla jsem se napsat svoji zkušenost.Na pravidelene prohlidce u pediatra zjistili memu synovi predilekci na pravou stranu.Bylo mu šest tydnu.Meli jsme stesti na vybornou rehabilitacni sestru.Ze začátku jsme s Tomíkem cvicili dva cviky Vojtovi metody 4 x denně.Dostala jsem radu abych nebyla při cvičení nervozni,že to sice není moc příjemné,ale dělám to pro synovo zdraví.Tomík při cvičení plakal.Ale vždy po cvičení jsem se snažila zaměřit jeho pozornost na něco jiného.Podívat se s ním z okna,do zrcadla a tak podobně.Ze začátku jsme chodili na kontroli každý týden.Dnes je Tomíkovi 8.měsícu.Na RHB chodíme 1 měsíčně.Tom je úplně v pořádku.Myslím,že cvičení určitě smysl má.Vím,že to není příjemné vidět a slyšet plakat své vlastní dítě,ale děláte to přeci pro jeho zdraví.Milá Dano možná by stalo za to změnit doktora na rehabilitaci.Nevim z jakého jste města,ale pokud jste z Prahy,tak bych Vám ráda doporucila nasi rehabilitační sestru.Přeji Vám i Vašemu synovi hodně štěstí a hlavně hodně zdraví a co nejmíň bolesti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.