| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vojtova metoda a psychika

Ziji ve Svedsku a mam ctrnactimesicniho syna. Kdyz jsem se zminila u nasi detske lekarky o Vojtovce, tak mi rekla ze o ni nikdy neslysela. Pokousela jsem se take neco vygooglovat a neobjevila jsem pouze pozitvni nazory na Vojtovku. Ona asi tak mezinarodne uznavana nebude. Muj nazor je takovy, ze Vojtovka urcite dobra k necemu bude, ale ne pokud se uziva u zdravych jedincu. V Cechach si lide porad stezuji na spatne zdravotnictvi, ale kdyby misto aplikovani Vojtovy metody na zdrave deti pridali penize na lecbu leukemie, tak by vsem bylo mnohem lepe.
Jinak vase nazory mi pripominaji typicky cesky pristup, kdy se lekari a sestry povazuji za bohy a s pacienty jednaji jak s luzou. Mozna by stalo za to trochu se vcitit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.