| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsme prohráli boj o židle

Taky mám doma takovýho čilouše - říkám mu torpédo nebo živelná pohroma. Je to moc hodnej kluk (28 měsíců), bezelstnej, přátelskej, dobráček. Ale neposedí, neposlechne, dělej co dělej. Zkoušeli jsme všechno. Domluva, vařečka, vlastní zkušenost, prostě bez výsledku. Tak máme doma ohrádku 2,2m x2,2m. Takovej malej pokojíček v kuchyni. Tam je moc spokojenej. Jen tam si dokáže sednout a s něčím hrát, na něco se soustředit. Jinak prostě jen lítá a kramaří. Takže doma je nám hej, ale na návštěvy s ním prostě nechodím, do obchodů jen když sedí ve vozíčku. V postýlce spí taky jen proto, že se z ní nedá vylízt. Moje noční můra je až bude bez plen a bude chtít v noci chodit čůrat - to mu budeme muset dát normální postel a to teda nevím, co budeme dělat. Umlátit ho nechci, ikdyž proti výchovný neemocionální ráně nic nemám, ale jak docílit, aby tam ležel, to teda nevím. Takže já tedy rozumím tomu, co je to živé dítě a taky musím vydržet ty nechápavé sudičské pohledy . . .

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.