| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Techniky dýchání při porodu

Mirko, jsem taky dětská sestra, tak se nezlob, že se do toho motám, ale mám radu, která se mi osvědčila na 100%. Teda jen ohledně toho odsávání. Bude to znít možná trochu drsně, ale můžeš si doma udělat skvělou odsávačku z vysavače. Neboj, mám to odzkoušené na svých dětech! Na hadici od vysavače ( na tu co je napojená do luxu, taková ta kroutivá ) nasadíš takovou tu klasickou hadičkovou odsávačku (jedna hadička do nosánku, druhá do tvý pusy, tak tu myslím), ale nejdříve sundáš to průhledné víčko, kam odchází odsáté hleny, právě tuto část nahrazuje hadice vysavače. Když zapneš lux, tak ona se přicucne k hadici, nastavíš vysavač na nejnižší výkon a můžeš odsávat. Výhodou je, že díky sací síle hadičku nemusíš zasouvat hluboko do nosánku a tudíž nedochází k poranění sliznice a než se mimi stačí rozkoukat je odsáto. Jedinou nevýhodou je hluk vysavače. Já to řešila tím, že jsem na vysavač nakopila peřiny a to ho alespoň částečně ztlumilo. Jestli vám nepasuje odsávačka na průměr trubice, tak jde velice jednoduše vyrobit takový adaptér z tvrdého papíru (karton), ale s tím by si určitě pohráli taťkové. A ještě na konec, jestli vám to přijde nebezpečné, není nic jednodužšího, než odsávání nejdřív vyzkoušet na sobě. Doufám, že jsem vám to podala srozumitelně a moc vás navyděsila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.