| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku (Pře)výchova otců v Čechách

jo to znam,

po dvojcatkach kterym je ted 9 mesicu jsem mela s jejich tatou stejne problemy. Tvrdil mi, ze on si mysli, ze pomaha dost a ze jinej by se tak nedokazal postarat treba cely den nebo odpoledne o ty dva. To je fakt, oponovala jsem ale ja mam na krku jeste domacnost - to se totiz sejde v baracku dost veci a tatka jeste rad pohazoval papirky, ponozky a neodnasel po sobe ze stolu a tak, standartni program, zensky by mohli vypravet.
Jsou to samy prkotiny, ale stokrat nic umori i osla.
Pri jeho argumentaci, vrdyt ja TI pomaham, jsem mela cerveno pred ocima.
Nadarmo bylo vysvetlovani, ze nepomaha me, protoze to neni moje povinost, ale spolupodili se na chodu rodiny. Podotykam, ze po financni strance jsem prinasela i v tomto obdobi domu okolo 30tisic mesicne. Citila jsem se myslim po pravu urazena.
Nakonec me prekvapil a venoval mi 4 denni pobyt v laznich. Prvni dny jsem se citila jako Alenka v risi divu....prijit, dostat najist, nadobi ti odnesou, vsichni se staraj jenom o tebe, proceduri, fitnesko, bazen, sauna, kosmetika....a ODPOLEDNI sloficek. Celou noc konecne prospat a chvili delat neco jen pro sebe a ne stat 24 hodin ostatnim k ruce udelalo divy. Pak svolil abych si prodlouzila pobyt na tyden.
Psychicky to byla takova vzpruha, vratila jsem se jako novy clovek. Nejhorsi byl pro me asi spankovy deficit, ktery se bohuzel neda kompenzovat jednou noci, kdy vstaval k detem tatka, protoze vsechno stejne vnimate a kazdy sustnuti vas vzbudi.
Ted uz to vsechno doma beru s rezervou i kdyz ta poznamka s tema detma jsem si uuuuzasne uzil a odpocinul, vsechno jsem stihal, nevim co zensky mate - me neminula. On to jinak vidi clovek ktery vi, ze za tyden mu sluzba skonci a jinak ten co ma kazdy vecer pocit, ze rano uz snad nevstane.
V kazdem pripade je takovy utek na chvili jako vyhra v loteriii. Doprejte svym manzelkam at se chvili stara taky nekdo o ne, ne oni jen 365 dni v roce o ty ostatni. A kdyz jeste pred prijezdem manzelky trochu uklidite, budete hvezdy. O tom co to udelalo s nasim sexualnim zivotem ani nemusim vypravet. Takze preju vsem ochotnym tatkum, co si troufnou, moc uspechu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.