| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dopis mrtvému synovi

Dobré odpoledne.
Nechci, aby byl tento článek jakkoli urážející, ale docela mě pobouřil váš názor na lékaře ,,polobozi v bílém", proč? Můj otec pracoval na pohotovosti 15 let. Myslím, že to je dobrý lékař, i když teď již neordinuje. Moje matka i babička jsou lékařky také. Vím, aspoň trochu, jak to chodí, proč se všichni jen díváte na to kolik lidí zemřelo? Nedovedete si představit kolika lidem už můj otec zachránil život. A tom se nezmíníte. Vím je to smutné, že zemřel. Je mi líto, každý se setká se smrtí někoho blízkého. Ale spousta dalších přežila. Díky lékařům. Díky jim je procento umírajících stále menší. Ale vy nedokážete nic jiného, než si na ně stěžovat. Věřte, lékaři mají těžký život, proto taky ani lékařem být nechci. Tohle zaměstnání ohromně působí na psychiku. Lékař, ač se to nezdá, se svými pacienty soucítí, tedy aspoň můj otec takový lékař byl. Problémy pacienta se snažil řešit a byl své praci zcela oddaný. Pokud už někomu nebylo pomoci, hodně ho to vzalo. Myslíte si, že jsou lékaři bezcitní? Naopak, lékaři cítí i vaši bolest. A snaží se pomoct, ale nejsou všemohoucí. Někdy to prostě nejde, prosím nedávejte vinu za smrt vašeho syna lékařům. Myslím, že většina z nich si to nezaslouží. Obětovali své práci život a zachránili tisíce lidí. A vy se na ně zlobíte... Třeba by váš syn zemřel mnohem dřív.. Třeba už mu lékaři ten život několikrát zachránili. Ale neomezenou moc nemají. Bohužel. Díky, Lucie

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.