| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vývoj dítěte - 2 roky

Zuzi, obdivuji tvou rozhodnost. Momentálně prožívám těžké období ve vztahu s přítelem. Žijeme spolu čtyři roky a polovinu toho času řešíme jeho časté návštěvy hospod. Před třemi měsíci jsem mu dala na výběr buď hospoda a kamarádi nebo já. Do poloviny ledna se rozhodoval a nakonec to vyřešil tak, že do hospody půjde maximálně 2x týdně po tréninku (to byla moje podmínka), ale spotřebu alkoholu vyřešil elegantně tím, že si každý den domů kupuje tři piva (což se mi sice taky nelíbí, zvlášť proto, že to vidí syn a nechci, aby si myslel, že taková pravidelná spotřeba alkoholu je běžná), ale vadí mi to podstatně míň, než když byl pětkrát týdně v hospodě. Vzhledem k tomu, že průběžně vždycky něco slíbil a pak to nesplnil, tak jsem byla dost pesimistická, jestli to bude nějak fungovat a moje obavy se potvrdily. Nějak nemůže vydržet doma, vždycky se najde nějaká záminka, jak na hodinku, dvě, tři zmizet. Zapomněl si něco v práci, potřebuje jet za zákazníkem, potřebuje si domluvit reklamu ... možná je to pravda, možná jsou to výmluvy. Včera ale padla poslední kapka. Před osmou šel k zákazníkovi, protože potřeboval vyřešit nějaký problém s tím, že bude za chvilku zpátky. Před desátou mi posla sms, že potkal syna a že si potřebují promluvit (mají problematický vztah). Takže mi bylo hned jasné, že to řeší u piva. Nakonec to dopadlo tak, že celou noc nepřišel domů. Samozřejmě jsem nespala a přemýšlela jestli takový vztah má smysl a budoucnost. Ráno mi volal, že ho to moc mrzí a že se opil u kamaráda a zaspal tam. Mám dojem, že už nemůžu věřit ničemu co mi řekne a tak jsem mu jen sdělila, aby si do večera promyslel jestli má problém s alkoholem nebo se mnou a podle toho se zařídil (buď zahájil léčbu nebo se odstěhoval). Je mi jasné, že pokud budu takhle nekompromisní, tak odejde. A právě v tomhle tě obdivuju, že to dokážeš utnout, když vidíš, že to nikam nevede. Já to vidím taky (jen si to možná pořád nechci přiznat, ale přesto dostal už několikátou poslední šanci. Možná je problém i v tom, že mám málo přátel a děsím se toho zůstat sama, i když je mi jäsné, že i v tomhle vztahu jsem také momentálně velmi sama.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.